حقيقت خاموش
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه , چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند

دوستان عزیز این مقاله که در ادامه خواهید خواند شاید برای بسیاری از شما جدید و برای بسیاری نیز در گذشته خوانده یا در مستند ظهور دیده باشید ولی دوستان عزیز ما میدانیم  این مقالات شاید در ابتدا برای بعضی ها جدید نباشد ولی بسیاری از افراد حتی اطلاعات اندکی نیز از آن ندارند. درک و باور اطلاعاتی که به شما داده شده ودر آینده داده خواهد شد سخت ولی ما باورمان بر این است که ما باید نوع عملکرد دشمنانمان را بشناسیم ، آن موقع است که میتوانیم راه درست را پیدا کنیم.  دوستی میگفت که این کار یعنی نظریات اثبات نشده خلاف قوانین است. ما کم کم همه ی حرف های خود را اثبات خواهیم کرد ، ولی اگر این مطالب اندکی با عقاید شما فرق دارد دلیل براین نیست که شما حقیقت را میدانید و ما بی سواد عقب مانده ایم!! شما عقاید خودت را با حرفای ما مقایسه کن  ، میتوانی قبول کنی یا قبول نکنی ، پس از قدرت اختیار و انتخابی که خدا به ما داده درست استفاده کنیم.

  

تا الان دیگر باید فهمیده باشید که ایلومناتی و طبقه ممتاز مناسک و آداب مرموزی را به صورت مخفی انجام می دهند و  و دلیل انجام این کارشان این است که به اهدافشان برسند زیرا آنها مجبورند با قوانین این جهان کنار بیایند . آنها و اربابشان شیطان هرگز نمی توانند از قوانین پافراتر بگدارند و هیچکدام از آنها نیز چنین حقیقتی را انکار نمیکنند. بنابراین آنها مناسک و مراسم را انجام میدهند تا نقاط انرژی را کنترل کنند و از قوانین به نفع خودشان استفاده کنند . چیزی که باید بفهمید این است که ابزار ها به تنهایی بد نیستند اما نیت های پشت چگونگی استفاده از آنها چیزی است که می تواند هم خوب باشد و هم بد. یک نقطه ی گردابی می تواند برای جاری کردن انرژی مثبت و یا منفی به کار گرفته شود ، بنابراین خود نقطه ی گردابی بد نیست اما نحوه ی استفاده از آن می تواند خوب یا بد باشد. همانطوری که رایانه ی شما به خودی خود بد نیست ، این شما هستید که میتوانید از آن در راه درست یا غلط استفاده کنید.پس ما ابزار را به بد بودن متهم نمی کنیم . برای مثال هرم ها به خودی خود بد و شیطانی نیستند ولی به نظر شما چرا طبقه ی ممتاز از آن استفاده می کند؟!! همه ی ابزار ها اینگونه اند ، مثالی دیگر همین بشقاب های پرنده و سلاح جدید کشور های ابر قدرت به خودی خود بد نیستند اما هنگامی که برای فریب استفاده میشوند و موضوع آنها از کنار هم قرار گرفتن با دروغ های بعضی به اصطلاح عالمان و دانشمندان میتواند واقعا فریب دهنده باشد و جوان امروز نمیتواند بپذیرد که چیزی که امروز به او گفته شده و نشان از یک موجود ذی الشعور داشته تنها برای فریبش بوده است ! پس ما خود وسیله را بد نمیدانیم.  

  

دلیل این کار این است که چون وقتی موضوع راجع به انرژی است ، هرم ها روی نقطه ی گردابی بسیار موثر هستند چون آنها عناصر ویژه ای دارند که می توانند فضا و مکان را منحرف کنند. شاید شنیده باشید که در معماری سنتی ایران نیز در بسیاری از نقاط کشور گنبد هایی رو برای انتقال حرارت و موارد از این قبیل قرار میدادند. گنبد ها و هرم ها هشت وجهی ها نقش بسیار قوی ای را در انتقال انرژی دارند.

 

طبقه ی ممتاز این را می داند. بنابراین طبقه ی ممتاز در زمان های گذشته و حال مناسک تاریکی را انجام میدهند تا انرژی تاریک را میان خودشان جاری کنند و منتقل کنند . هرچه تاریکی بیشتر باشد آنها و این جنیان بیشتر تحت کنترل خواهند بود  اگر سری مقالات جدید "حقیقت خاموش"  را مطالعه کرده باشید تا الان دیگر باید متوجه مفهوم انرژی شده باشید. بهتر است متوجه شده باشید ، چون آنها در تلاشند این انرژی در زمین  را در تاریک ترین حالت ممکن نگه دارند وما برای گفته هایمان دلیل و مدرک داریم ، با ما بمانید.

 

امروز بسیاری از افراد در جهان به این نتیجه رسیده اند که 11 سپتامبر یک مناسک بسیار عظیم بود که برای فعال سازی و به کارگیری تاریک ترین انرژی ها به کار گرفته شد. دقت کنید که گفتیم تاریک ترین انرژی ها.

 

تابلوی ترسیم درجه ی اول نمایشی از معبد سلیمان است . قابل توجه شما معبد سلیمان از روی مدل شهر گیزا یعنی محل استقرار اهرام ثلاثه مدل سازی شده است. این تابلو همچنین نماد زمین و محل گیزا نیز می باشد.  سه ستون نماد سه هرم گیزا و 2 مکعب نماد دو شاخه یا نماد درهای ورودی به اهرام می باشند. درون هر لژ ماسونی به احتمال بیش از 90 درصد می توانید دوستون معبد سلیمان، همچنین ستاره ی 5 ضلعی معروف را نیز پیدا کنید.  خب حالا این مطالب چه ارتباطی با 11 سپتامبر دارد؟!! قبل از اینکه ارتباطش رو بررسی کنیم یه اشاره کنم به این موضوع که بسیاری از دوستان یوفو پرست ما و عشق خدایان باستانی این مطالب را خوانده اند که فرازمینی ها از مصر و بابل و این جور جاها بازدید کرده اند و مطمئنا بسیار مطالب هم راجع به ارتباط اهرام گیزا با فرازمینی ها خوانده اند. ولی شاید تا به حال از این راه باهاش برخورد نکرده باشن و فقط خواستن که یوفو و خدایان باستانی وجود داشته باشن چون اونا میگن!! همین!!

 

  

شک نکنید که روز 11 سپتامبر و آنچه در آن روز اتفاق افتاد یک مناسک بسیار عظیم بود . وقتی 2 ستون برج های تجارت جهانی سقوط کردن بسیاری از مقدسات فراماسون ها آشکار شد. اگر به برج ها به عنوان ستون های هرکول در تنگه ی Gibraltar  نگاه کنیم ، آنچه آشکار خواهد شد سرزمین آتلانتیس (Atlantis) است . سرزمین آتلانتیس جدید !!

امروز ما میتوانیم یک سیستم معتبر و بسیار مرتبط را نیز در کابالا پیدا کنیم !! در نماد درخت زندگی اگر برج های تجارت جهانی را به عنوان دو ستون در سمت راست و چپ قرار دهیم  ستون وسط توسط فضای ما بین این دو ساخته خواهد شد .  ستون وسط همچنین میتواند نماد ساختمان تجارت جهانی 7 باشد. "قابل توجه شما که میتونید این رو از خود شبکه های وابسته به ایالات متحده نیز متوجه بشید ، اونجایی که یکی از معروفترین شبکه های خبری ‌‌(بی بی سی) روی آنتن میره و خبرنگار خبر سقوط برج هفت رو اعلام میکنه! میدونید این خبر در چه وضعی اعلام شد؟!! در حالی این خبر اعلام شد که برج هفت هنوز پشت سر خبرنگار ایستاده بود و این بزرگترین اشتباه خبری بود که خدا رسواشون کرد."

 

هر سه ستون که در نقاشی به عنوان معبد سلیمان میبینیم در روز 11 سپتامبر به عنوان سه هرم بزرگ گیزا در طی مناسکی عظیم فراخوانی شدند همه ی این مناسک برای گشودن یک دروازه ی ستاره ای عظیم بود . "آقایونی که آلیستر کرولی رو پاک سازی میکنید و از او یک اسطوره میسازید ، کرولی در هرم گیزا یک دروازه ی ستاره ای گشوده بود و با آیواز ارتباط گرفته بود ، همون خدای بز شاخدار در آیین های الحادی یونان و کرولی نیز پدر بزرگ جورج بوش یعنی ریاست جمهور ایلات متحده در روز ۱۱ سپتامبر!!"

 

قبل از فروپاشی برج های تجارت جهانی در میان این دو برج مجسمه ای ساخته شده بود . این مجسمه نامش "مجسمه ی زن کروی " بود . این مجسمه را هنرمندی به نام فریتز کوئینگ "Fritz Koeing " ساخته بود و در میان ساکنین نیویورک به نام کره معروف بود. نکته ی قابل توجه این است که آقای کوئینگ این جسم را bavaria  ساخته بود یعنی دقیقا همانجایی که ایلومناتی تاسیس شد . ایلومناتی که میدونید چیه؟!

 

جالب ترین موضوع این است که معمار و طراح مرکز تجارت جهانی آقای Minsoru Yamasaki  خود میدان را به عنوان نماد خانه ی کعبه مد نظر داشته پس این کره نیز به طور خاص نقش کعبه را خواهد داشت. با جستجوی نام وی ب زاحتی به کعبه خواهید رسد. نماد گرایی تو این جمعیت فراماسون به شدت مشهوده. ( به زودی متوجه خواهید شد که چرا کعبه؟! )  

 

  

بیشتر کسانی که امروز پیرامون تاریخ باستان و جوانانی که امروز فکر میکنند اهرام گیزا ساخته ی تمدنی فرازمینی است ویا به گونه ای با آنها ارتباط دارد ،در میان مطالبی که خوانده اند این را می دانند که هرم گیزا نسبت عدد "پی " را در خود دارد به زبان ریاضی در طراحی آن از رمز نگاری استفاده شده است  . "ولی ما به شما اثبات خواهیم کرد که موجودی از سیاره ی فلان و بهمان نیامده که هرم را بسازد و قوانین هندسه ی مقدی ماسونی رو هم بررسی خواهیم کرد ، فقط میگوییم مطالب را به ترتیب بخوانید و در ادامه با ما باشید. "

 

Ralph Ellis در این رابطه میگوید مناسک دسته جمعی مسلمانان در مراسم حج مستقیما با چرخش حول هرم گیزا در ارتباط است. نکته ی قابل توجه در طراحی آقای کوئینگ این است که او کره را طوری طراحی کرده بود که هر 24 ساعت یک دور بچرخد، این برداشت و تقلیدی بود از مناسک مسلمانان در حج و کعبه و همچنین هرم گیزا.

 

بسیاری از انجمن های مخفی ، مناسکی همچون ادیان الهی دارند ولی با اهدافی متضاد عمل میکنند .همین شباهت ها باعث میشود عده ای ادیان الهی را ساخته ی همین انجمن های مخفی بدانند، که این یک اشتباه واقعا بزرگ است.  بعضی ها هم در همین ایران این کار رو در قالب روشنفکری و پرداختن به علم انجام میدن وحتی میگزارند لبه حساب دانش و علم و آگاهی . کسی که هرچیزی رو منتشر میکنه و یک جوون از رو مطالبش تمام دین و آیین خودشون رو پس فرازمینی ها میدونه به نظر شما داره به شما کمک میکنه که علم یاد بگیرید؟!! این انجمن ها نیز مانند ادیان الهی تحت تابعیت قوانین این جهان هستند فقط در راه هدفی متضاد با این ادیان عمل میکنند.

تمامی این شباهت ها تنها راستی و درستی و صداقت پیامبران را می رسانند و تصدیق می کنند و تاییدی بر کلمات خداوند هستند. این انجمن ها هیچگاه وجود خود را انکار نمی کنند ولی در عین حال تصمیم به پیروی از شیطان یا لوسیفر گرفته اند .میدانید چرا؟! چون آنها نیز فریب خورده اند.

 

به یاد بیاورید آن روز را جهنمیان شیطان را مقصر گناهانشان میدانند ولی شیطان چه می گوید؟!

 

آنها در دانشگاه های خودشان می آموزند که انسان ها در باغ عدن و بهشت توسط خدایی ظالم اسیر شده بودند واین خدای کینه جو به انسان نگفته بود که او نیز می تواند قدرت یکسانی داشته باشد ، و انسان  توسط ابلیس از قید و بند جهل و نادانی آزاد و رها شد  و به وسیله ی عقل و فهم انسان خودش خدا خواهد شد . این فریب بسیار بزرگی است . دوستان من مراقب وبلاگ ها و وبسایت ها ایرانی و خارجی که در قالب روشن فکری به شما این عقاید را تزریق می کنند باشید ، کم نیست مطالب باغ عدن و آدم و حوا ی غربی !!

به خاطر همین آموزه های شیطانی است که این انجمن های مخفی و مرموز با افتخار تمام امروز به نیابت از شیطان خدا را به مبارزه می طلبد!! مبارزه در زبان عربی می شود "تحدی" . آنها فکر میکنند که بر همه چیز قادرند . خداوند در سوره ی یونس می فرماید :

 

"آنها چنان فریب خواهند خورد که فکر می کنند بر انجام هر کاری در زمین قادرند."

 

حال بیایید به درخت زندگی نگاهی بیاندازیم .

 

این درخت زندگی است همان درخت که امروز خیلی ها با افتخار از آن یاد میکنند ، چیزی که جادوگرا ن به کار می برند واین یک نگاشت از ابعاد خارجی ماست. 10 نقطه روی آن وجود دارد به نام Sephiroth  ودرو این 10 نقطه شما مثلث و سه گانگی را در بالا می بینید . وقتی از پایین به بالا می روید 10 نقطه وجود دارد ، 10 نقطه یعنی 10 الهه ، ده وجود. نماد دوجنسی بودن یعنی یک و صفر.

 

وقتی تا ده بالا بیایید ، آن خدای آنها است و یعنی عدد 10 ، که نماد دو جنسی بودن است . (که" 1" نشان دهنده ی اندام نرینگی و "0" نشان دهنده ی اندام مادگی است و 10 هر دو را دارد. )

 

ولی اگر در 10 توقف کرده وبه 11 بپرید یعنی خدا را از قلم بیاندازید آنگاه شما یک شیطان پرست هستید چون 11 عدد جادوگران است این یعنی یک درجه بالاتر از خدا .

 

9 + 1 + 1 = 11 

 

وقتی شما این درخت زندگی را کامل کنید آنگاه یک درجه بالاتر از خدا هستید . آنها این کار را با جهش از روی 10 انجام میدهند . این بخشی از رمز گشایی 11-9 است . در باور آنها نماد 11-9 در معناشناسی اعداد به مبارزه طلبیدن خداست .

 

در ادامه خواهیم گفت آنها با این بسته ها ی انسانی انرژی چه اهدافی را دنبال میکنند.

ادامه دارد...

 ارسال توسط سامان هادی پور

بشقاب پرنده

يوفو

موجودات فضايي